Pola namiotowe w Dźwirzynie: Biwakowe Tricki

Dźwirzyno – bajeczna wieś sołecka w północno-zachodniej Polsce, położona jest nad Morzem Bałtyckim i nad jeziorem Resko Przymorskim. Połączenie morza i jeziora to idealne miejsce na kemping z rodziną. Mimo że pogoda nas w tym roku nie rozpieszcza, warto spędzić czas z rodziną na świeżym powietrzu, odpoczywając od codziennych obowiązków. Najpopularniejszym polem namiotowym w Dźwirzynie jest CAMPING „Biała Mewa”. 150 metrów od campingu znajduje się plaża dochodząca miejscami nawet do 60 metrów szerokości z kąpieliskiem morskim. Do jeziora są 2 km.

Jak urozmaicić czas na biwaku, aby najmłodsi nie narzekali na nudę w lesie? Zespół ShopAlike zebrał ciekawe propozycje, dzięki którym wyprawa na biwak od samego pakowania, po rozkładanie namiotu czy przyrządzanie posiłków może zamienić się w prawdziwą przygodę, nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Image title


Źródło: Biwakowe Tricki

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pola namiotowe w Dźwirzynie: Biwakowe Tricki opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij