Dźwirzyno - noclegi blisko plaży. Domki letniskowe, kwatery, pokoje niedaleko morza

Konkretny przekrój przez obiekty turystyczno-hotelarskie Dźwirzyna, oferujące mniej bądź bardziej komfortowe noclegi przy plaży. Kameralne miasto portowe posiada ok. pięciokilometrową linię brzegową - w sam raz, żeby blisko morza mogło funkcjonować sporo różnych ośrodków wypoczynkowych, dając wczasowiczom bardzo szeroki wybór. Dla każdego znajdzie się coś stosownego do możliwości finansowych i spełniającego osobiste wymagania.

I tak na najwyższej półce przy noclegach niedaleko plaż znajdują się przede wszystkim szykowne, chwalące się wieloma gwiazdkami luksusowe hotele nad morzem. 4 punkty w tej turystycznej skali pomiaru wygód uzyskał “Senator”, z kolei Havet Hotel Resort & Spa otrzymał aż 5 gwiazdek. Oba te obiekty leżą w odległości ok. 150 metrów morza - trzeba jeszcze zaznaczyć, że mają własne zejścia na plażę przy morzu i niemałe tereny wokół głównych budynków. A to przecież tylko drobne udogodnienie w porównaniu z wygodami, jakie czekają jeszcze na gości apartamentów tych akurat hoteli w Dźwirzynie. W takich przypadkach bliskość plaż z pewnością nie będzie decydować o wyborze - na wakacje ceny zaczynają się od 700 złotych za dobę…

Na drugim biegunie przystępności cenowej - jak na warunki oferowane przez Dźwirzyno - będą chociażby takie noclegi blisko morza, jakie zapewniają domki letniskowe Pod Wydmami. Za jedną osobę wychodzi ok. 80 zł dziennie, wnętrza pokoi bardziej przypominają przytulne mieszkania niż surową daczę, a na plażę goście mają w linii prostej jakieś 70 metrów przez zielony las. Na papierze taka oferta relaksu przy morzu przedstawia się niezwykle kusząco. Trzeba się tylko szybko decydować z rezerwacjami, gdyż takie miejscówki z reguły wyprzedają się na pniu, zaraz po “otwarciu sprzedaży” pokoi i łóżek na sezon letni.

Godne polecenia są również prywatne kwatery, oferujące komfortowy pobyt nad morzem oraz prawdziwie rodzinną atmosferę. Warto także zwrócić uwagę na pensjonaty w Dźwirzynie, takie jak “Bursztyn” czy nie grzeszące specjalnie kreatywnym i chwytliwym nazewnictwem “Pokoje Gościnne Przy Plaży”. Odległość od morza? Około 200-250 metrów, a zatem wystarczająco blisko plaży, aby turyści szybko i bez przeszkód docierali tam, gdzie wypoczywa się zdecydowanie najprzyjemniej.

Skoro Dźwirzyno noclegi zapewnia tak odmienne pod wieloma względami, począwszy od wysokości kosztów pobytu a skończywszy na standardach w pokojach i wszelkich atrakcjach dodatkowych dla klientów z pakietami specjalnymi, dobrych propozycji znajdzie się aż nadto.

Polecamy również:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Dźwirzyno - noclegi blisko plaży. Domki letniskowe, kwatery, pokoje niedaleko morza opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij