Wędkarstwo w Mrzeżynie

Uchodząca w Mrzeżynie do morza Rega jest jednym z najciekawszych łowisk na polskim wybrzeżu. W końcu 4. co do długości krajowa rzeka w zlewisku Bałtyku (źródła zlokalizowane są w Połczynie-Zdroju, w odległości ok. 200 km) musi być jedną z największych naturalnych atrakcji w regionie.

Obok żeglarzy na różnego rodzaju łódkach i kajakarzy na spływach, siedzący przy brzegu wędkarze są na Redze jednym z najpowszechniejszych widoków. W wodach rzeki pływają m.in. szczupaki, pstrągi i płocie. Na czas tarła wracają tutaj choćby trocie wędrowne czy łososie. Nic zatem dziwnego, iż w różnych punktach biegu rzeki, całkiem regularnie organizowane są konkursy i zawody wędkarskie.

Wypada jeszcze wspomnieć o wędkarstwie morskim. Godnym rozważenia pomysłem będzie zabranie się na wędkarską wyprawę po Bałtyku w jednym z kutrów, które tu cumują - jeśli tylko zgodzą się na zabranie pasażerów.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Długotrwałe przygotowywanie sprzętu, uważne dobieranie przynęty, wybór jak najlepszego stanowiska, zarzucenie wędki - a potem wielogodzinne czekanie, aż spławik zanurzy się pod taflę wody. Wbrew pozorom wędkarstwo może być całkiem ekscytującym hobby. W Mrzeżynie nie brakuje możliwości i gatunków do złapania na wędkę, od morskich wód Bałtyku po rzeczne w Redze.

KM Studio potrafi wspaniale utrwalić na wideo Wędkarstwo w Mrzeżynie kamerzysta Jelenia Góra

Wędkarstwo w Mrzeżynie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wędkarstwo w Mrzeżynie, zobacz gdzie w Dźwirzynie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wędkarstwo w Mrzeżynie.
  • 72-330 Mrzeżyno
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wędkarstwo w Mrzeżynie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij