Rejsy po morzu

Niezwykłą atrakcją portu w Mrzeżynie jest organizacja corocznych rejsów po morzu z wykorzystaniem jednostki do zadań specjalnych - zbudowanej w celu osiągania najwyższych prędkości.

Marines Navy to super przygoda, pełna adrenaliny i emocji, idealna dla większych, zorganizowanych grup oraz dla osób indywidualnych.

Łodzie „RIB” to połączenie dwóch konstrukcji - klasycznej łodzi i gumowego pontonu. Ta półsztywna konstrukcja, wyposażona w silniki YAMAHA, cechuje się jednak niezwykłą stabilnością i lekkością. Kadłub jest sztywny, wytrzymały i posiada system podłużnych wzmocnień, zamkniętych w konstrukcji z plastiku i włókna szklanego (LPS).

Kadłub łodzi "RIB", poprzez wyprofilowanie na kształt litery "V" pozwala na osiąganie dużej szybkości ślizgu, co przyczynia się także do sprawnego manewrowania. Ta hybrydowa łódź to po prostu bezpieczna, szybka i dodająca sporej dawki adrenaliny komunikacja wodna.

Łodzie do zadań specjalnych wykorzystuje się głównie do patrolowania akwenów, nabrzeży i portów oraz do akcji desantowych, ochrony i transportu ładunków. Ich budowa odbywa się przede wszystkim na potrzeby wojska, agencji ochroniarskich i służb specjalnych.


NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

W przypadku niektórych łodzi motorowych określenie “jednostka pływająca” jest nieco nieprecyzyjne - dotyczy to zwłaszcza superszybkich modeli, produkowanych z myślą o wojsku i zadaniach jednostek specjalnych. Ekstremalne wrażenia z rejsu - a może raczej ślizgu - taką lekką, zwrotną i stabilną konstrukcją z pewnością na długo wbiją się w pamięć.

Rejsy po morzu warte uwiecznienia na wideo - świetnie to zrobi firma KM Studio kamerzysta Wrocław

Rejsy po morzu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rejsy po morzu, zobacz gdzie w Dźwirzynie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rejsy po morzu.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rejsy po morzu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij