Centrum rozrywki Medo Extreme

Szukasz wrażeń i jesteś otwarty na nowe doznania? Leżenie plackiem na plaży i opalanie się nie jest dla Ciebie? Powinieneś zatem spróbować gry w paintball, raftingu, skorzystać z miasteczka linowego, pójść na strzelnicę, powspinać się na skrzynki, przeżyć szkołę survivalu, czy przeprawić się przez rwącą rzekę.

A może nie masz pomysłu na swoje urodziny/wieczór kawalerski/panieński? To także świetne miejsce na zorganizowanie imprez tego typu.

Medo Extreme to centrum rozrywki dla młodzieży i dorosłych. Odskocznia od szarej rzeczywistości i coś w sam raz dla tych, którzy stawiają na aktywność fizyczną. Będzie co opowiadać po powrocie znad morza!

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Bodaj najlepszy w Kołobrzegu adres dla osób, które poszukują mocniejszych doznań oraz pewnych wyzwań. Do wyboru są m.in. paintballowe potyczki, wyjątkowo trudny park linowy, ćwiczenia na strzelnicy, rafting czy wyciskające siódme poty zajęcia survivalu. Organizator tych rozrywek ma w ofercie imprezyokolicznościowe i integracyjne z adrenaliną w roli głównej.

Centrum rozrywki Medo Extreme adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Centrum rozrywki Medo Extreme, zobacz gdzie w Dźwirzynie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Centrum rozrywki Medo Extreme.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Centrum rozrywki Medo Extreme opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij