Kręgielnia RIO Pub&Bowling

W oryginalnym miejscu - podziemiach sanatorium "Węgiel Brunatny" mieści się centrum rozrywki dla dorosłych, o powierzchni ok. 400 m2. Największą atrakcję stanowi kręgielnia z 4 stanowiskami. Wszystkie tory są w pełni zautomatyzowane wg technologii Brunswick`a, a punkty liczy system komputerowy. Zapis punktacji wyświetla się natomiast na monitorach wiszących nad stanowiskami. Przy torach rozsiąść się również można na wygodnych sofach.

Ale oczywiście to nie jedyna możliwość na spędzanie wolnego czasu, jaką oferuje nam to miejsce. Można tu także zagrać w bilarda, lotki czy skorzystać z kafejki internetowej. A po emocjonujących rozgrywkach warto odpocząć, zamawiając drinka przy barze.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Godzina

Cena

11-16

45

16-24

60


* Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Centrum rozrywki, budzące się do intensywnego życia w godzinach wieczornych i nocnych. Już sama nazwa - RIO Pub & Bowling Club - tłumaczy bodaj wszystko. Dla miłośników kręgli przygotowano 4, w całości zautomatyzowane tory. Od czasu do czasu w klubie organizowane są zresztą bowlingowe zawody. Poza tym można pograć w bilarda czy darta, w klubie działa także bar.

Kręgielnia RIO Pub&Bowling adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia RIO Pub&Bowling, zobacz gdzie w Dźwirzynie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia RIO Pub&Bowling.
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia RIO Pub&Bowling. Redakcja serwisu www.xn--dwirzyno-l3b.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 45-60 zł
    Kręgielnia RIO Pub&Bowling cena biletu normalnego: 45-60 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia RIO Pub&Bowling opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij