Jazda konna

Jazda na końskim grzbiecie - zwłaszcza po malowniczych terenach polskiego wybrzeża - należy do ścisłej czołówki najpiękniejszych form aktywnego spędzania czasu. Miłośnicy jeździectwa w trakcie wczasów w Grzybowie powinni udać się na teren przedwojennej posiadłości (6 ha powierzchni) z dworkiem, gdzie funkcjonuje rozbudowany ośrodek jeździecki.

Do rozległych pól i lasów nie jest stąd wcale daleko. Podobnie jak na piaszczyste plaże. Obie te lokalizacje perfekcyjnie nadają się na konne wycieczki. Kto nie czuje się jeszcze wystarczająco pewnie w siodle, powinien zrobić kilka kółek na lonży. Swobodniejszą interakcję ze zwierzęciem zapewnia ujeżdżanie w krytej hali. To nowoczesny obiekt znacznych rozmiarów, na którym swobodnie da się ustawić prawdziwy tor przeszkód.

Nie należy zapominać, że konie wymagają odpowiedniego podejścia i stosownej pielęgnacji. Ośrodek pozwoli zdobyć niezbędną wiedzę w tym zakresie i wypróbować ją w praktyce.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Jeden z najnowocześniejszych ośrodków jeździeckich w okolicy, działający na terenie dawnej szlacheckiej rezydencji. Głównym atutem stadniny jest duża, w pełni i nowocześnie wyposażona hala do ujeżdżania koni. To świetne miejsce, by pod okiem instruktorów zaprzyjaźnić się z wierzchowcem. Później można już swobodnie pogalopować na plaże bądź tereny zielone.

Jazda konna adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Jazda konna , zobacz gdzie w Dźwirzynie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Jazda konna .
Ceny biletów / cennik wejść do Jazda konna . Redakcja serwisu www.xn--dwirzyno-l3b.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 30-100 zł
    Jazda konna cena biletu normalnego: 30-100 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Jazda konna opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij